We ship worldwide. Free shipping for orders inside Estonia.
0 Cart
Added to Cart
   You have items in your cart
   You have 1 item in your cart
    Total

     ENG

    "We haven’t changed our mind, it’s an evolution."
    - Susan M. Jacques, GIA Laboratory President & CEO
     
     
    Pakume LAB Teemantide Nädalal võimalust tulla vaatama erinevaid laboris kasvatatud teemante (erinevate lihvide, värvide, puhtusastme ja kvaliteedi poolest). Selgitame, mida LAB teemantide juures üldiselt tähele panna, mis täpsemalt sertifikaadi peal kirjas on ja palju muud. Võimalusel võta oma teemandid kaasa, et ka nende kohta rohkem teada saada.

    Tulge uudistama ja saage oma küsimustele vastused 12- 21 november. Leiame koos sulle sobivaima LAB teemanti.

    Võib jääda mulje, et LAB teemandid ei ole päris teemandid, kuid laboris kasvatatud teemandid omavad täpselt samu füüsikalisi, keemilisi ja optilisi omadusi, mis maa all kasvanud teemandid. Seetõttu on alates 2020. aasta augustist Ameerika Gemmoloogia Instituut hakanud väljastama laboris kasvatatud teemantidele samasuguseid sertifikaate nagu maa-aluste teemantide puhul.

    Võrdluseks võib tuua Mikimoto, kes muutis sarnaselt merevee pärlite arengut. Ta alustas merevee pärlite kasvatamist kontrollitud farmides, varem aga otsiti karpe merepõhjast. Algselt tundus see klassikalisele turuosale uskumatu ning kahtlane, kuid ajapikku sai sellest uus norm ja seda hakati jäljendama.

    Ootame Teid meid külastama!

     

    by kariné stuudio
    E - R   11:00 - 18:00
    L    12:00 - 15:00
    Suur-Karja 2

     

    *Vajadusel pakume personaalset konsultatsiooni. Helistage 5600 4244 või saatke e-mail.